CellRESET atsauksmes
Uzzini vairāk par sasniegtajiem rezultātiem

Mūsu klientu atsauksmes pēc programmas beigšanas

Tereza Glazkina
Sveiki visiem! Būs neliels stāstiņš par mani.
Pirms 13 gadiem atmetu pīpēšanu un visu šo laiku cīnījos ar uzēstiem padsmit kilogramiem...
Tad, tieši pirms gada – februārī nomainīju darbu. Stress, pārdzīvojumi un ierastās dzīves maiņa pastiprināja manu saldumkāri un arī apetīti kā tādu. Protams ka dabuju + dažus kilogramus.
Jāpiemin, ka labu laiku centos pareizi ēst un daudz dzert ūdeni.
Nu lūk, tad manā dzīvē ienāca FitLine. Sāku baudīt produktus. Kādā jaukas dienas rītā uzkāpu uz svariem.... Ak dievs! Tas bija anti rekords manā dzīvē! Pat dzemdēt devos vieglāka! Ķēros klāt svara mazināšanai! Man gan ne uzreiz, bet pēc kāda laika sāka izzust mana saldumkāre, kas dzīvoja manī... nu cik nu sevi atceros! Tā, pamazām, ar Optimālo komplektu + vēl daži FitLine produkti, atbrīvojos no 7 kg.
Un viss. Svars vairs nekustēja ne uz vienu pusi. Tāpēc izlēmu ņemt dalību CellRESET programmā. Nu ļoti gribēju turpināt tievēt. Un jā!!! Tas strādā!!! Galu galā, man ir bišķi vairāk kā 12 kg nost. Protams ka turpinu programmu, līdz mērķim vēl ir daži kg, bet kopumā man pašai neticās, ka esmu to paveikusi.
Visiem, kas vēl domā būt vai nebūt, silti iesaku! Tas nav grūti, ātri pierod pie jauna dzīves ritma un, kas ir ļoti svarīgi, tas ne tikai neapdraud veselību, bet stiprina to! Bildēs esmu tagad 2021.gada februārī un 2020. gada aprīļa beigās.
Ineta Priedīte: Jau pēc pirmajām 2 nedēļām rezultāti mani iepriecināja un pārsteidza. Jūtos arvien enerģijas pilna un īstenojas mans plāns saglabāt slaidu formu iespēju robežās. Mazliet jaunākos gados  tas bija vienkārši: sēdi nedēļu uz kefīra un viss OK (Petas Vilsones diēta) vai 14 dienu attīrīšānās diēta. Draudzenēm par citām diētām redzēju briesmu lietas: nagi drūp, nogurums, smadzenes nestrādā, padomāt nevar, miegs nāk vakaros. Tas nav man. Un galu galā visi taču zin patiesību: jāēd veselīgi un jākustās. Protams, bet ne visi mēs saprotam kā to veselīgi salikt ar pareizi sabalansētu uzturu atbilstoši savai vielmaiņai. Pirmajās 28 dienas atbilstoši izstrādātai programmai CellRESET, kuras laikā norit vielmaiņas sakārtošana un imunitātes uzlabošanu. Ideāli. Un īpaši tieši tad, kad Jūs esat tam gatavi.
Fantastiski veiksmīgi pagāja pirmās 28 dienas no manas izaicinājuma programmas: sakārtot vielmaiņu, uzlabot veselību un samazināt apkārtmērus vai pareizāk sakot – iegūt slaidāku ķermeni. Izdevās!!! – 6kg un 8 cm vēderam. Un ne tikai man, bet arī mīļajam vīram! Pirmās 28 dienas sakārtoju /sabalansēju savu vielmaiņu ēdot vairāk olbaltumvielas (olas, vistas gaļu, tofu) un dārzeņus (ne visus) un paralēli tam, ka samazināju ogļhidrātus, tos ir jāuzņem savādāk ar dabīgām uzturvielām kokteiļu veidā, lai organismam netrūktu spēka, būtu vesels un ogļhidrāti tiktu novirzīti, kur vajag un pareizā apjomā. Mūsu ķermeņa šūnas atjaunojas un tam nav stresa no diētas
Un tagad sākas nākamais – 90 dienu stabilizācijas periods, kur arī turpinām iesākto: dodam ķermenim vitamīnus un uzturvielas, iemācot organismam veselīgu vielmaiņu.  
Kā man patīk šī programma, jo tā nav briesmīgā diēta ar ātru svara zudumu un ķermeņa stresu. Ja tu no organisma ņem daudz ko nost un nedod vietā, tas sāk uzkrāt rezerves un jo-jo efekts un garastāvokļa maiņas garantētas. Tagad ne tikai es būšu laimīga, bet arī mans ķermenis.
Žēl, ka es to visu nezināju agrāk, bet mocījos ar visādām citām dietām, kas tikai samazina kalorijas un dara sliktu mainai veselībai ilgtermiņā.  
Esmu būtiski uzlabojusi pašsajūtu, esmu enerģijas pilna. It kā diēta, bet sajūtas pilnīgi citas. Un tas var izdoties arī Tev. 90 dienās pirms brokastīm dzeru D-Drink un pēc 15-20 min paštaisīts jogurts ar āboliem un zemenēm linsēklām un saulespuķu sēklām. Labu apetīti     
Pēc aktīvas diskusijas svētdienas rītā sapratu cik patiešām svarīga lieta manam ķermenim ir iesāktā detoksikācijas programma. Toksīns (detoksikācija ir organisma atbrīvošana no toksīniem) ir grieķu vārds - toxikos t. i. Indīgs  
Ja organisms ir vesels, normāli būtu, ja uzkrātos toksīnus izvada ārā patstāvīgi un tad mūsu orgānu sistēmai jādarbojas nepārtraukti, bet tā visbiežāk nav. Tāpēc jau nolēmu viņam (savam ķermenim) palīdzēt.
0
 .