CellRESET atsauksmes
Uzzini vairāk par sasniegtajiem rezultātiem

Mūsu klientu atsauksmes pēc programmas beigšanas

Tereza Glazkina
Sveiki visiem! Būs neliels stāstiņš par mani.
Pirms 13 gadiem atmetu pīpēšanu un visu šo laiku cīnījos ar uzēstiem padsmit kilogramiem...Tad, tieši pirms gada – februārī nomainīju darbu. Stress, pārdzīvojumi un ierastās dzīves maiņa pastiprināja manu saldumkāri un arī apetīti kā tādu. Protams ka dabuju + dažus kilogramus. Jāpiemin, ka labu laiku centos pareizi ēst un daudz dzert ūdeni. 

Nu lūk, tad manā dzīvē ienāca FitLine. Sāku baudīt produktus. Kādā jaukas dienas rītā uzkāpu uz svariem.... Ak dievs! Tas bija anti rekords manā dzīvē! Pat dzemdēt devos vieglāka! Ķēros klāt svara mazināšanai! Man gan ne uzreiz, bet pēc kāda laika sāka izzust mana saldumkāre, kas dzīvoja manī... nu cik nu sevi atceros! Tā, pamazām, ar Optimālo komplektu + vēl daži FitLine produkti, atbrīvojos no 7 kg un vēlāk nolēmu ņemt dalību CellRESET programmā. Nu ļoti gribēju turpināt tievēt. Un jā, tas strādā! Galu galā, man vairāk kā 12 kg nost. Protams ka turpinu programmu, līdz mērķim vēl ir daži kg, bet kopumā man pašai neticās, ka esmu to paveikusi. 

Visiem, kas vēl domā būt vai nebūt, silti iesaku! Tas nav grūti, ātri pierod pie jauna dzīves ritma un, kas ir ļoti svarīgi, tas ne tikai neapdraud veselību, bet stiprina to! Bildēs esmu tagad 2021.gada februārī un 2020. gada aprīļa beigās.

Ineta Priedīte: Jau pēc pirmajām 2 nedēļām rezultāti mani iepriecināja un pārsteidza. Jūtos arvien enerģijas pilna un īstenojas mans plāns saglabāt slaidu formu iespēju robežās. 

Draudzenēm par citām diētām redzēju briesmu lietas: nagi drūp, nogurums, smadzenes nestrādā, padomāt nevar, miegs nāk vakaros. Tas nav man. Un galu galā visi taču zin patiesību: jēd veselīgi un jākustās. Protams, bet ne visi mēs saprotam kā to veselīgi salikt ar pareizi sabalansētu uzturu. 

Pirmajās 28 dienās atbilstoši izstrādātai programmai CellRESET, kuras laikā norit vielmaiņas sakārtošana un imunitātes uzlabošana. Ideāli. 

Fantastiski pagāja pirmās 28 dienas no manas izaicinājuma programmas: - 6kg un 8 cm vēderam. Un ne tikai man, bet arī mīļajam vīram! Pirmās 28 dienas sakārtoju /sabalansēju savu vielmaiņu ēdot vairāk olbaltumvielas (olas, vistas gaļu, tofu) un dārzeņus (ne visus) un paralēli tam, ka samazināju ogļhidrātus.

Un tad sākās 90 dirnu programma - stabilizācija, kur turpinam iesākto: dodam ķermenim vitamīnus un uzturvielas, iemčot organismam veselīgu vielmaiņu.

Kā man patīk šī programma! Tagad ne tikai es būšu laimīga, bet arī mans ķermenis. Žēl, ka es to visu nezināju agrāk, bet mocījos ar visādām citām dietām, kas tikai samazina kalorijas un dara sliktu mainai veselībai ilgtermiņā.  

"Sākumā man likās, ka tas būs stāsts par kilogramiem. Es nekad neesmu varējusi ieturēt diētu. Mani traku padarīja fakts, ka es kaut ko nevarēšu ēst. Un pirms es šo veselības ceļu uzsāku, savai konsultantei to vairākkārt atkārtoju "Nebūs! Tu saproti, nebūs! Es un diēta?"

Godīgi, kad es skatos uz sievietēm, kuras dalās ar saviem šāda veida sasniegumiem, man tas bija kā līdz Everestam. Man bija alerģija no diētām. Esmu mēģinājusi vienu - divas dienas esmu izturējusi. Tāpēc vairāk sevi spiedu uz fiziskām aktivitātēm.
Un... ko varu šai sakarā pateikt no savas pieredzes, pienāk brīdis, kad arī ar fiziskās aktivitātes nelīdz, nav noteicošās svara zudumā. Liekais svars slēpjas tikai un vienīgi uzturā, bet kad sāk pareizi ēst, ja negaršo tas, ko daudzās dietās paredz?
Man tas izdevās ar CellRESET!"

Edgars Liepiņš: Sākumā visi slavēja ... tad mazliet ķircināja, ka svars atnāks atpakaļ dubultā ... bet tagad brīnās, jo vairāk tāpēc, ka sev neko īpaši neatsaku! Vienkārši esmu iemācījies pareiza uztura pamatus ļoti praktiskā veidā un īsā laikā, kas arī palīdzēja noturēt motivāciju!

Agrāk domāju, ka esmu muskuļotāks, bet tagad skaidri redzu, ka nekādas "būdas" nav, tāpēc meklēju sev atbilstošu sporta veidu. Diemžēl neesmu īpaši aktīvs ... tomēr motivācija ir. Vēl saglabājusies tāda labi iestāvējusies tauku riepiņa kopš 14 gadu vecuma, kad sāku aptaukoties - ļoti vēlētos no tās tikt vaļā!

CellRESET man ir palīdzējis izdarīt pirmos soļus pārmaiņu virzienā ... diezgan lielus soļus- mīnus 27kg pusgada laikā ir labs rezultāts. Tagad saprotu savu uzturu un atliek tikai saprast savas kustības! Iesaku visiem no sirds!