Svara korekcijas programma

Kas Jūs sagaida cellRESET programmā ?

Svara kritums jau no pirmās dienās un ļoti laba pašsajūta:

 • NE badošanās! 
 • Aktīva toksīnu izvadīšana 
 • Metabolisma aktivizēšanās
 • Neaktīvā insulīna izlietošana, insulīna rezistences novēršana
 • Cukura daudzuma asinīs līdzsvarošana
 • Dabiska hormonu līdzsvara regulēšana
 • Sāls un ūdens līdzsvara regulēšana
 • Asinsspiediena un holesterīna līdzsvarošana
 • Attīrīšana un detoksikācija
 • Imūnās sistēmas veidošana un zarnu funkciju aktivizēšana
 • Pārorientēšanās no cukura uz tauku dedzināšanu
 • Glīta ķermeņa silueta veidošanās
 • Ādas tvirtuma paaugstināšanās
 • Uztura vēlmju maiņa pateicoties garšas kārpiņu aktivizācijai
 • Vairāk enerģijas un dzīvesprieka
 • 4-5 ēdienreizes dienā
 • Un nekādu kaloriju skaitīšanas
 • Bez jo-jo efekta

REZULTĀTU  GALERIJA

Aptaukošanās gluži tāpat kā paaugstināta temperatūra- tā norāda uz veselības problēmu!  

 • No 1980.gada līdz 2008.gadam cilvēku skaits ar lieko svaru ir dubultojies. 2008.gadā aptaukošanās problēma sastopama 50% vīriešu un apmēram 20% sieviešu.
 • Vienam no trim bērniem Eiropā ir konstatēta vai nu aptaukošanās tendence, vai liekais svars.
 • Aptaukošanās bērnībā ir cieši saistīta ar paaugstinātu riska faktoru sirds un asinsvadu slimībām, 2. tipa cukura diabēts, ortopēdiskām problēmām, garīgās veselības traucējumiem, sliktiem sasniegumiem skolā un zemu pašapziņu.

AVOTS: WHO 2015

PASAULĒ IR DAUDZ LABU DAKTERU

SARAŽOTS DAUDZ DAŽĀDU MEDIKAMENTU

TOMĒR CILVĒKI KĻŪST AIZVIEN SLIMĀKI UN NEVESELĪGĀKI

Mēs esam tas, ko mēs ēdam! Kur gan dzirdēta šī frāze?

Zinātniskie pētījumi liecina, ka 70% slimību ir saistīti ar mūsu uzturu un dzīvesveidu. Uzturs, kuru lietojam ikdienā, ir degviela un būvmateriāls šūnām un visam organismam. Tāpēc tam ir noteicoša loma mūsu veselības stāvoklim, izskatam un pašsajūtai. Nesabalansēts uzturs neglābjami noved pie organisma mazspējas slimību veidā. Tas var būt gan cukura diabēts, sirds kaites, aknu ciroze, nieru mazspēja, nierakmeņi, kuņģu-zarnu trakta slimības, aizkuņģa dziedzera nepietiekamība, aizcietējumi, celiakija, žultsakmeņi, alerģijas, gan psihiskie traucējumi.

Uzlabojot savus uztura paradumos, daudzas "slimības" atkāpjas automātiski, ja vien organismā jau nav sākušies neatgriezeniski procesi! 

Mēs kopjam savu ķermeni no ārpuses. Vai mēs to kopjam arī no iekšpuses?

www.cellreset.lv

Mēs esam veseli tieši tik, cik mūsu šūnas

Mūsu šūnām nepieciešams:

ūdens, skābeklis, glikoze, taukskābes, minerālvielas un vitamīni

Mūsu šūnas saražo:

enerģiju, oglekļa dioksīdu, noārdīšanās (atkritumi) produktus

www.cellreset.lv

Mūsu šūnu apgāde tiek traucēta 

 • lietojot pusfabrikātus, modificētu pārtiku;
 • jo zemas uzturvērtības lauksaimniecības produkti, kuri audzēti novājinātā augsnē, nespēj pabarot šūnas;
 • uzturā lietoto dzīvnieku pārtika liek šaubīties par šo dzīvnieku veselības stāvokli;
 • organismā nonākot pesticīdiem un toksīniem;
 • un daudzi citi faktori.

www.cellreset.lv

Nesabalansēta šūnu apgāde var negatīvi ietekmēt dzīvībai svarīgas ķēdes mūsu organismā:

Diētas, kuras balstās vienkāršo ogļhidrātu patēriņā, negatīvi ietekmē insulīna metabolismu un glikozes nonākšana šūnā ir apgrūtināta. 

www.cellreset.lv

Labs insulīna metabolisms bieži vien ir atslēgas faktors ne tikai slaidai figūrai, bet veselībai un enerģijai kopumā

Insulīns sasaistās ar receptoriem pie šūnu virsmas un paver piekļuvi šūnā. Tādejādi glikozes/cukurs var brīvi iekļūt šūnā un piedalīties enerģijas ražošanā.

Ja Tavs mērķis ir nomest lieko svaru un uzlabot veselību, tad cellRESET veselības uzlabošanas un svara zaudēšanas uztura programma ir domāta tieši Tev! Lieki tauki pazūd tieši no tām vietām, kur tas visvairāk nepieciešams organiskā, dabiskā veidā, pie tam, nezaudējot muskuļu masu!

Programma iemācīs Tev veselīga uztura paradumus, padarīs Tevi slaidāku un skaistāku, uzlabos tauku/muskuļu attiecību, samazināsies visceriālo tauku daudzums, organisms būs tīrāks no toksīniem un tiks sakārtota zarnu mikroflora.

Programma ir 100% veselīga! Tā ir viegli izpildāma mājas apstākļos, nav nepieciešamas konsultācijas, regulāri apmeklējumi, sporta treniņi! Tikai 3 soļi Tevi šķir līdz jaunības aktivizācijas priekam ...

www.cellreset.lv

Sabalansēta dieta un veselīgs dzīvesveids pozitīvi ietekmē mūsu hormonālo sistēmu pateicoties pareizai steroīd-hormonu kaskādes veidošanai

Visi procesi mūsu organismā ir savstarpēji saistīti. Tāpēc atsevišķi, it kā lokāli, traucējumi var ietekmēt visas sistēmas darbību.

Piemēram, holesterīns ietekmē steroīdu-hormonu kaskādi un atstāj iespaidu uz visu hormonālo sistēmu

Kā ir izveidota cellRESET programma?

www.cellreset.lv

1.posms  ATTĪRĪŠANĀS                      Tas ilgst 28 dienas. Atjauno Jūsu ķermeņa metabolismu un balansē hormonus. Šajā laikā notiek ievērojama ķermeņa svara samazināšanās. Milzīgs ieguldījums Jūsu veselībā!

2. posms STABILIZĀCIJA      Stabilizācijas periods, optimāli nodrošinot Jūsu ķermeni ar vitamīniem un uzturvielām nākošās 90 dienas, iemācot organismam veselīgu vielmaiņu. Jūs esat apguvusi/is veselīga uztura pamatus- jāturpina ķermeņa formas un veselības uzlabošana. Var tikt novērota mērena svara samazināšanās

3.posms DZĪVESVEIDS                             Ir sasniegts un nostabilizēts programmas mērķis. Būtiski uzlabota veselība un pašsajūta, iegūti jauni uztura ieradumi, receptes. Ieguldīts liels darbs! Nepazaudējat sasniegto! Apsveicam!

Ar ko gan cellRESET atsķirās no daudzajām internetā atrodamajām klasiskām diētām?

Ar to, ka tā ir ne tikai efektīga īstermiņā, bet arī veselīga ilgtermiņā un bez jo-jo efekta!  

www.cellreset.lv.

www.cellreset.lv

Vai esi zinātkārs un vēlies sekot līdzi sava ķermeņa kvantitatīvajām izmaiņām?

Pirms un pēc programmas piedāvājam veikt ķermeņa struktūras analīzi ar bioimpedances (ķermeņa uzbūves izmeklēšanas metode) aparātu, kur varēsiet uzzināt un salīdzināt:

- ķermeņa svaru;
- kopējo tauku daudzumu organismā;
- viscerālo (iekšējo orgānu) tauku daudzumu;
- ķermeņa masas indeksu;
- skeleta muskuļu masu;
- metabolismu miera stāvoklī.Ļoti svarīgi ir organismam nodrošināt visas nepieciešamās uzturvielas!

Šī izcilā un vienkāršā ēdienkarte tiek papildināta ar FitLine (www.fitline-online.lv) diētisko pārtiku un ikdienas lietošanas uztura bagātinātājiem, kuri atbalsta šīs programmas veselīgo pusi. Izmeklētas, dabīgo izejvielu aktīvās vielas aktivizē metabolismu, regulē hormonu veidošanos, sniedz enerģiju, attīra organismu un izvada toksīnus, attauko iekšējos orgānus un rūpējas, lai uzlabotos ādas tvirtums, kas parastās diētās ir milzīga problēma. 

Sakārtojoties veselībai un vielmaiņai, tiek nomests liekais svars. 

Fitline uztura bagātinātāji ir paredzēti lietošanai ikdienas nepilnvērtīgā uztura papildināšanai, sportistiem sportisko rezultātu uzlabošanai un veselības rehabilitācijas programmās. Produkti ir ražoti pēc Labas Ražošanas Prakses standartiem (GMP-Good Manufacturing Practice) Vācijā un pakļauti nepārtrauktai kontrolei Šveices Vitamīnu institūtā Luiziānā. FitLine sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un pilnīgi visi produkti iekļauti tā saucamajā Ķelnes sarakstā (Cologne List)- Ķelnes dopinga laboratorijas veidotajā dopinga drošu produktu saraksts. Vairums produktu ir patentēti vai atrodas patentēšanas procesā un patentēts ir arī pats produktu izgatavošanas process- Uzturvielu Transporta Koncepts (NTC- Nutrient Transport Concept), kurš nodrošina produktu neticami ātru uzsūkšanās spēju, nogādājot aktīvās vielas organismā līdz pašām šūnām, tieši tur, kur tās paredzētas.


www.cellreset.lv

0
Created with Mozello - the easiest way to create a website.

 .