Notievēt viegli!

Tievē viegli, veselīgi un ... ātri! 

Mūsu organismā par barības vielu nonākšanu pareizajā vietā un pareizajā laikā rūpējas hormonu sistēma- tā darbojas kā ceļa regulētāji. Bet viens no hormoniem ir īpašs- tas saucas insulīns. Pārlieku lielas insulīna devas nonākšana asinīs, tā daudzuma svārstības un uztura paradumi, neglābjami noved pie iekšējo orgānu aptaukošanās un liekā svara. 

CellRESET programma palīdz tikt galā ar šo problēmu! 

Insulīna rezistences novēršana un atbrīvošanās no iekšējiem taukiem

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem ar ko tiek galā cellRESET programma, ir insulīna rezistences novēršana. Kā tā rodas? Mūsdienu uzturs ir pārsātināts ar vienkāršajiem ogļhidrātiem, kā rezultātā aizkuņģa dziedzeris regulāri saražo kārtējo insulīna devu, lai samazinātu cukura daudzumu asinīs. Vienlaicīgi tiek apstādināta tauku izdalīšana no taukšūnām. Ilgāku laiku atkārtojoties šādam ciklam, aknas aptaukojas un insulīns vairs nevar "atvērt" šūnas glikozes nogādāšanai aknās.

CellRESET programmas laikā ļoti efektīgi tiek "nokurināti" šie iekšējie tauki un atjaunota normāla tauku vielmaiņa, kas rezultātā noved pie visa veidu lieko tauku izlietošanas un liekā svara zaudēšanas. 

Muskuļu masa cellRESET programmas laikā tiek saglabāta un nekāda nošļukusi āda neveidojas! 

Efektīga toksīnu izvadīšana

Vienlaicīgi ar tauciņu dedzināšanu, cellRESET ļoti efektīgi palīdz organismam atbrīvoties no toksīniem. Attīrošā augu tēja stimulē nieru darbību, savukārt minerālvielas nodrošina sārmainu vidi un tik ļoti nepieciešamo minerālvielu balansu, bez kuras veselīga atjaunošanās nav iespējama.  

CellRESET- dabiskas atveseļošanās programma

Tieši pateicoties uztura paradumu maiņai un it sevišķi ATTĪRĪŠANĀS posmam (cellRESET 28), programmai nav Jo-Jo efekta. Organisms uztver pārmaiņas ļoti pozitīvi, jo tā enerģija palielinās, vielmaiņa uzlabojas kā arī redzamas vizuālas izmaiņas, gan figūra kļūst skaistāka, gan āda, nagi, mati, zobi kļūst mirdzošāki un spēcīgāki. 

Rezultāts ir acīmredzams!

Kā notievēt nebadojoties - CellReset tievēšanas programma

CellRESET programmas laikā organisms tiek efektīgi attīrīts no toksīniem, pazūd visa veida tauciņi un ķermenis iegūst veselīgas figūras aprises, jo ir pareizi attīrīts un labi pabarots! Bet, pats galvenais, veidojas vērtīgi paradumi arī turpmākajai dzīvei! Sadaļā Svara korekcijas programma iegūsi vairāk informācijas par ieguvumiem un cellRESET darbību. 

Ja vēlies apskatīt vēl kādas atsauksmes, dodies uz:

Atsauksmes 

vai 

Rezultātu galerija


Ja vēlies gūt ieskatu ēdienkartē, tad apskati to šeit:

Ēdienkarte

Ja vēlies iedziļināties programmas pamatojumā, spied šeit:

Svara korekcijas programma

Ja vēlies sākt programmu,spied šeit:

Pieteikties cellRESET

0
Created with Mozello - the easiest way to create a website.

 .